Hakkımızda ŞANLI | MEDYA?

Misyonumuz

Müşterilerimize, etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekleri ürün ve hizmetlerimizi en kalite biçimde sunmak. Müşterilerimize kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmeti sunmak ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamak.

Vizyonumuz

Hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye'de Web Site servisleri denilince akla gelen ilk isim olmaktır.

Firmamız Hakkında

Firmamız, Bireysel ve Kurumsal Internet Hizmetleri sunabilmek amacıyla 2009 yılında Mersin de kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir Web, Seo ve internet hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir. 2009 yılından bu yana firmamız ağırlıklı olarak kurumsal Web siteler E-ticaret pazarında faaliyet göstermekle birlikte, 2010 yılı itibari ile bireysel pazarda da ağırlığını hissettirmek üzere yeni Web Tasarımları yapmaktadır.  Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla sunulmaktadır. Şanlı Medya olarak kaliteden taviz vermeden siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Bize güvenebilirsiniz.

Şanlımedya Güvenilir Web Seo Çözümleri

539

Tasarımlarımız


Her Kategoride Web tasarımı oluşturduk. E-ticaret, Blog, Sosyal Medya, Seyahat, Tatil Siteleri, Uçak Siteleri, tam tamına 500 aşkın tasarımımız mevcut
1250

Mutlu Müşteri


Müşteri odaklı çalışmalarımız da en verimli ve hızlı web siteleri oluşturduk.
1025

Bitirilen Çalışmalar


1000 Üzerinde profesyonel web sitesi çalışmalarımız oldu
11

Yıldır Sizinleyiz


Firmamız, Bireysel ve Kurumsal Web Hizmetleri sunabilmek amacıyla 2009 yılında Mersin'de kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir Web Tasarım hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.